Betixir Ecopayz Para Yatırma

Betixir Ecopayz Para Yatırma Bilgileri

Betixir Ecopayz para yatırma Ecopayz da milletlerarası bir yatırım tekniğidir ve vakit gelen bir biçimde küllide getirilmektedir. Hızlı ve güvenli bir teknik olan Ecopayz ile yatırımlarınızı meselesiz bir biçimde yapılabilirsiniz. Ecopayz hesabı açtıktan sonra Betixir hesaplarınıza en az 20 ve en çok 12.500 TL olmak suretiyle yatırım yapılabilirsiniz. Ecopayz yatırımlarınıza ilaveten yüzde 5 bonus verilmektedir.

Betixir Ecopayz Para Yatırma

Otomatik Havale bir ön ödemeli sanal kart tekniğidir ve dünyanın fazlası ülkesinde çevrimiçi ödeme tekniği olarak küllide getirilmektedir. Ülkemizde de hem alış veriş, hem de bahis sitelerinde Otomatik Havale küllide getirilmektedir. Otomatik Havale Betixir para yatırma teknikleri arasında sahip olunur. Öncelik ile tesir sahibi Otomatik Havale satışı yapan bir siteden kart satın almanız lüzum ediyor. Ardından hesaplarınıza yatırım yapar iken Otomatik Havale tekniğini tercih etmeli ve size yaşanan kart numarası ve pin kodu ile prosedür yapmalısınız. Bu teknikle en az 10 ve en çok 500 Dolar olmak suretiyle yatırım yapabiliyorsunuz. İşlemler anında gerçekleşmektedir. Otomatik Havale ile gerçekleştireceğiniz her yatırım prosedürü amacıyla ekstra yüzde 15 bonus kazanma fırsatı da sizi sağlar.

Jeton

Jeton tekniği son devrelerin tanınmış para yatırma alternatifleri arasındadır. Bu teknikle para yatırmak amacıyla Jeton Cüzdan hesaplarınızın olması koşul. Hesap açtıktan sonra Jeton üzerinden Betixir slot hesaplarınıza anında para yatırabiliyorsunuz. Jeton ile en az para yatırma tutarı 35 Türk Lirası olarak uygulanmaktadır.

Paykwik

Ön ödemeli sanal kart tekniklerinden bir öteki de Paykwik tekniğidir. Uluslararası bir yatırım tekniği olan Paykwik ile 20 TL – 1.000 TL arasında yatırım yapmanız mümkün olabilir. Kart numarası ve pin kodu ile prosedür uygulanmaktadır. Hızlı ve en güvenilir tekniklerden birisidir.

Betixir para yatırma ve çekme prosedürleri nasıl yapılır?

Betixir Para Çekme Limitleri Ne Kadar?

Betixir para çekme prosedürlerinde kullanıcılar elde ettiği kazançları meselesiz bir biçimde çekebiliyor. Sitenin kullananlara sunmuş bulunduğu para çekme teknikleri şöyledir. Banka havalesi ile en az 100 ve en çok 100 bin TL, Kredi kartı ile en az 20 ve en çok 5 bin TL, Ecopayz ile en az 20 ve en çok 10 bin TL çekim yapılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir