Betixir Nasıl BTC Ödeme Hesabı Açılır?

Betixir

Betixir BTC ile ödeme program sekmesini kullanmanız uğruna Betixir nasıl BTC ödeme hesabı açılır ilk olarak kendi isminiz bir BTC hesabı oluşturmanız lüzum ediyor. Türk borsasında ve yabancı borsada BTC hesabı oluşturabilirsiniz.

BTC hesabı açmak uğruna BTCTURK sitesine giriş yapın ve ana sayfasında yer alan derhal başla butonuna tıklayın.

Yeni üyelik oluşturmanız uğruna açılan formda şahsi bulgularınızı doldurmanız lüzum ediyor. Kimlik numarası, E-posta adresi, ad, soyad, doğum tarihi, telefon numarası, adres verileri formda dilenen verilerdir. Giriş program uğruna form üzerinde şifre de belirlemeniz lüzum ediyor.

Formda yer alan verileri doğru ve kusursuz olarak girmeniz ilerideyse üyeliğimi başlat butonuna tıklayın. Cep telefonunuza gönderilen emniyet kodunu sitede açılan ekrana girdikten ileride hesaplarınızı oluşturabilirsiniz.

Betixir Nasıl BTC Ödeme Hesabı Açılır?

Kendi isminiz bir BTC hesabı oluşturduktan ileride giriş yapılabilir ve BTC satın alabilirsiniz. Havale/EFT gibi ödeme tekniklerini kullanarak satın aldığınız bitkinlerle siteye ödeme yapılabilirsiniz. Betixir BTC ile ödeme program uğruna lüzumken BTC hesabını oluşturduktan ileride siteye giriş yapılabilirsiniz. Betixir hesaplarınıza giriş yaptıktan ileride ana sayfa üzerinde yer alan para yatır başlığına tıklayın. Açılan sayfada kullanabileceğiniz ödeme teknikleri vardır. Bu yöntemler arasından Bitcoin başlığına tıklayın ve yatırım formunu açın.

Ödeme program uğruna yeni sekmede BTC hesaplarınıza giriş yaparak WithDraw/Bitcoin çekme bölüme tıklayın. Betixir yatırım formunda yer alan cüzdan numarasını kopyalayın ve Bitcoin çekeceğiniz hesaba yapıştırın. Betixir yatırım formunda belirlediğiniz tutarı kopyalayarak cüzdandaki tutar seksiyonuna yapıştırın ve onay verin. Ödeme prosedürleriniz bu olarak tamamlanacaktır. Sorun yaşamamak uğruna sitenin belirlemiş bulunduğu sınırlar tarafında ödeme tutarı belirlemelisiniz.

Betixir BTC Yatırım Limiti Ne Kadar?

Betixir ödeme tekniklerinde izleyeceğiniz yollar değişik bulunduğu gibi yatırım sınırları de değişiklik gösterir. Betixir BTC ile ödeme program opsiyonuna tıklamadan evvel sitenin güncel yatırım tutarlarını müşteri aktivitelerinden öğrenebilirsiniz. Siteye gerçekleştireceğiniz Bitcoin yatırımlarının alt sınırı 50 TL’dir. Tek seferde 50 TL altında ödeme yapamayacağınız siteye gün uğrunda dilediğiniz saatte yatırım yapılabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için sitemizdeki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir